TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 22.04.2016, Në orën: 16:10 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 786 herë

Titulli : VW Phaeton Highline 3.0 Tdi V6

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Phaeton

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2006

Përshkrimi

VW Phaeton highline , 3.0 Tdi V6
Pa Dogan i sapo ardhur nga Anglia ,
3.0 Tdi V6 ,
Viti i prodhimit 2006 ,
Phaeton highline , Pasqyret Elektronike ,GjamatElektronik , Drritat Kristal Xenon , Klima Tronic , Ulset me Air ,
Esp , Abs ,Air bag , Bordcomputer ,Tempomat , Radio Cd Player Navigation ,
Fellne me goma te rreja ,
E shumë sende tjera ,
Mundësi ndrrimi ,


Për më shumë informata :
044-747-073 , 049-189-601
Viberi dhe Whatsapp :
+377-44-747-073

SHPALLJET TJERA