TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 22.04.2016, Në orën: 18:07 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 825 herë

Titulli : RENAULT MEGANE 1.9 DCI -2010 navi xenon

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Renault Megane

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 160,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2010

Përshkrimi

Shitet dhe nderrohet
Renault megane 1.9 dci
Viti 2010 full extra
Navigation
Dynamic BiXenon
Senzor parkingu
Senzor dritave
Senzor shiut
2 par goma me fellne dimer dhe vere
2 qelsa ndezje pa qels hands free
170.000 km me garancion
Me liber servisit
Rrypin e nderruar
Ne 155.000 km komplet
Gjendje extrem te mir
Info tel 044 207 526
Viber 049 207 526

SHPALLJET TJERA