TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 22.04.2016, Në orën: 22:19 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3574 herë

Titulli : VW BORA 1.9 74 KW -03

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Bora

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2003

Përshkrimi

SHES VW BORA 1.9 74 KW 2003,KA KLIM TRONIK,KA NAVIGACION,KA KARIKA ME NXEMJE,KA LIBER SERVISI KA SEVIS DHE KILOMETRA TE GARANTUME ESHTE NE GJENDJE TEKNIKE SHUM TE MIRE.

SHPALLJET TJERA