TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 22.04.2016, Në orën: 22:33 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 119 herë

Titulli : Hyundai Tucson

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Hyundai Tucson

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200

Motori (kubik) : 2.0

Viti : 2007

Ekstra : ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player

Përshkrimi

Shes Hunday Tucson ne gjendje perfketi i ardhur nga zvicrra ka ti gjitha serviset e kryera ne zvicerr ka librin e servisit goma te dimrit dhe veres karriket likur dhe me nxemje,klim,tempomat e shum opsione tjera hargjimet minimale

SHPALLJET TJERA