TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 23.04.2016, Në orën: 10:10 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 825 herë

Titulli : Shes mobile salloni 400€

Çmimi : 400 €

Kategoria : Mobilje

Përshkrimi : Shes mobile salloni 3-2-1-1 400€ mobilet jan t rujtne dhe n gjendje t rregullt treshja bohet per fjetje per ma shum info...049.587.783

SHPALLJET TJERA