TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 23.04.2016, Në orën: 10:54 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1289 herë

Titulli : Bmw X1 X Drive 4 X 4 2011

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW X1

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 135,000

Motori (kubik) : 2.0

Viti : 2011

Ekstra : ABS, Alarm, CD Player

Përshkrimi

Shes BMW X1 XDrive 4X4

Viti 2011 2.0 dizell 6 Shpejtësi

Full Opcion:

Air Bag - ABS - Duble ESP - Klimatronic -

Tempomat - DVD - Navigacion rdhe për

KOSOVË - Senzor parkingu para dhe mbrapa

Xhama elektronik - Pasqyre me mbyllje

ELEKTRONIKE - Mbyllje Qendrore - 4X4 -

Vetura ka 2 Qelsa

Nuk është Hipotek përkthehet menjëher

SHPALLJET TJERA