TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 23.04.2016, Në orën: 17:24 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1095 herë

Titulli : Pasat 3c (5), 2006

Çmimi : 6,200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 219

Motori (kubik) : 2.0

Viti : 2006

Ekstra : Alarm, Immobiliser, Gjurmues

Përshkrimi

Vetura është ne gjendjë të mirë, punon gjithqka ne rregull, hargjimet shum te vogla 6litra max ne 100km, është i rujtur brenda dhe jasht(siq shihet ne foto),posedon goma te reja m+s,fellne alumini,senzora parkingu dhe te shiut,karrikat levizin me rrymë,konpersor per fryrjen e gomave, ka tempomat,navigacion,dvd etj.
Bëj mdrrim edhe me pasat 4 te viti 03&04,kuptohet qe duhet te shtoni para.
049/496-972

SHPALLJET TJERA