TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 23.04.2016, Në orën: 19:53 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 217 herë

Titulli : BMW 316 ti 1.8 benzin

Çmimi : 4,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 316

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Coupe

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 113

Motori (kubik) : 1.8

Viti : 2002

Ekstra : ABS, Immobiliser, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Panorama

Përshkrimi

BMW 1.8 benzin
Ne gjendje perfekte
I ardhu nga zvicra vetem nje shofer e ka vozitur ne kosove
Ne gusht te vitit 2014 eshte doganuar dhe regjistruar ne kosov
Vetura ka regjistrim deri me 14 gusht 2016

SHPALLJET TJERA