TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 24.04.2016, Në orën: 15:48 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1172 herë

Titulli : TIGUAN 2.0 TDI: DSG : 4 MOTION

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Tiguan

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 160,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2011

Përshkrimi

VW Tiguan 2.0 TDI,  ne gjendje te perkryer, pa asnje verejtje, me te gjitha Full Opcionet qe i nevoiten nje veture moderne...

Dogana e Paguar në mënyrë të rregullt, i saporexhistruar RKS

Tiguani eshte shume shume i pastert, i ruajtur ne maximum....si i ri ***VETURË PËR MERAKLI**** Fjala e fundit e teknologjisë për Tiguan.....

Vetura eshte  e servisuar cdo here ne servisin e autorizuar te VW-se. Rrypi i motorit, servisi i DSG-se dhe servisi i motorit te sapo kryera!

***Posedoj faturat e shitjes, Garancionin, GTU dhe Liber servisi me full histori****

* Model i avansuar i TIGUAN - HIGHLINE PACK
* Motori: 2.0 TDI- Diesel 103 KW ( model i ri )
* Ndërruesi i Shpejtesive: AUTOMATIK - DSG (6Shpejtesi + R+S)
* Ngjyra: Hiri Metalike
* Dyer: 4 + 1

/ Full Opcionet /

* Multi Board Kompjuter
* Navigacion
* Panoramë
* Timon Multifunksional
* Klimatronic
* Interieri Lëkurë
* Kamerë parkimi
* Park Senzorê - Sistem parkimi
* Sistem stabilizimi - confort/sport/normal
* Bluetoth
* Karrikat me ngrohje
* Halogenka / Drita te kthesave
* AUX Pack ( Mundesi e lidhjes me laptop apo netbook \ iPhone / Samsung etj
* ABS
* ESP
* Servo
* Airbag
* Xenon BIXENON
* Drita cristal me ndezje Automatike Fabrikisht
* Pasqyret me kontroll elektronik / palohen
* VW / SD multi Radio
* Alarm kunder vjedhjes Fabrikisht
* Senzor te retrovizoreve
* Senzor te shiut
* Sound Pakete Fabrikisht me Autoparlanta para dhe pas
* Telefon te integruar
* Fellne Fabrikisht te TIGUAN - 17"
* 4 Goma të reja të sapovendosura
* 4 Xhamat elektronik me pulle (me hapje/mbyllje elektronike)
* Gepeku me hapje elektronike si dhe me teledirigjues
* Dyert Central me teledirigjues
* 2X Çeles me teledirigjues
* Mbyllje nga brenda

* Hargjimet me katalog: Rruge e Kombinuar - Fuel consumption combined: ca 4.5 l/100 km, Rruge Lokale - Fuel consumption (urban): ca 5.5 l/100 km, Rruge e hapur - Fuel consumption (extra-urban): ca 3.5 l/100 km

Tiguani eshte per cdo gje eshte 100% i sigurte, ne gjendje te shkelqyeshme, nuk ka nevoje per asnje investim, eshte ne Prishtine dhe shitet nga pronari.

Te gjithe te interesuarit mund te lajmerohen cdo dite prej ores 08:00 deri 22:00.

Ju lutemi mos dergoni SMS!

info.ne tel. 044 389 309 dhe 045 508 005

Presim bleres serioz.

SHPALLJET TJERA