TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 24.04.2016, Në orën: 15:49 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1677 herë

Titulli : Mercedes C270 CDI 1 Vit RKS

Çmimi : 5,750 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes C 270

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 2700

Viti : 2001

Përshkrimi

Vetura asht ne gjendje perfekte teknike dhe optike.
Asht e saporegjistruar me nje vit regjistrim.
Nuk ka nevoj per asnje investim.
Posedon:
KLIM
BORDKOMJUTER
ESP
KOMANDA NE VALLON
KARRIKET LEKUR
FELLNE ME GOMA TE REJA e tje...
Per me shum 044455529

SHPALLJET TJERA