TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 24.04.2016, Në orën: 16:04 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1555 herë

Titulli : Audi A8 3.0 TDI Quatro -06

Çmimi : 9,999 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A8

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2006

Përshkrimi

Audi A8--3.0 QUATRO

- Viti i prodhimit 11/ 12 / 2005 MODEL 2006
- Rks edhe 7 muj

AUTOMATIK TIPTRONIK

- EXTRA :

- Klimatronik Dyzonale
- Navigacion
- Radio CD
- Komanda ne timon
- Shpejtsi ne Tiomon
- Tempomat
- Senzor parkingu para dhe mas
- Karrika nxemje + me rrym + me memory
- Xenon bixenon
- Leda ne pasqyre +ne dyr mrenda dhe jasht
- fellne 18' me goma te Reja

- vetura eshte ne gjendje shum te mire teknike dhe optike Nuk figuron PENG dhe mund te perkthehet te pronari i ri

QMIMI ME NDRRIM 11.000

Per ma shum kontaktoni nr
+377 45 563-847

SHPALLJET TJERA