TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 24.04.2016, Në orën: 16:35 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 110 herë

Titulli : VW Passat 3C 1.9 Tdi Rks

Çmimi : 6,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2005

Përshkrimi

Shitet vw passat 3c 1.9 Tdi viti 2005 në gjendje të mirë teknike.

Vetura ka Doganen e paguar dhe ka regjistrim Rks 2 muaj.

Km: 180.000.

Ju mirëpresim. 044 801 101

SHPALLJET TJERA