TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 24.04.2016, Në orën: 18:03 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 152 herë

Titulli : shitet - ndërrohet, Renault Laguna 1.9dci - 2001

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Renault Laguna

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 232

Motori (kubik) : 1900 cc

Viti : 2001

Ekstra : ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime

Përshkrimi

Shitet Renault Laguna 1.9 dci viti 2001, regjistrim deri me 29.07.2016, posedon klimatronic, dritare dhe pasqyre me elektronike, 6 shpejtësi +R, abs, esp, tempomat, vollan levizes, gjysem lekur, drita mjegulle, 120 PS, hargjime te vogla, posedon edhe 4 goma të reja 16-she M+S. Mundësi ndërrimi me ndonjë Passat, Golf 4, Audi A4, etj.

SHPALLJET TJERA