TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.04.2016, Në orën: 04:56 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2092 herë

Titulli : Golf 5 2.0 Tdi 140 PS Modeli Edition 2009

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2008

Përshkrimi

>> SHITET VETURA GOLF 5
>> Motorri; 2.0 tdi
>> Fuqia 140 PS
>> KM ; 186000
>> Viti Prodhimit;Gusht 2008 MODEL I 2009
>> Ngjyra: Hirit metalice me perla
>> 4 Xhamat elektronik hapen fabrikisht
>> Klimatronik 2 zonal Funksionale
>> 5 ULSE kerr familjar
>> ABS
>> DY QELSA
>> ESP
>> Bord kompjuter
>> Tempomat
>> Pasqyrrt me rregullim nga mrenda dhe nxmje
>> Timonin Hidraulik
>> Pershtatje te timonit lart poshte si dhe para mbrapa
>> 10xAIRBAG
>> 4 Xhamat hapje/mbyllje me pulle (elektronik)
>> Centrale me Dirigjues dhe alarm fabriksht
>> Senzora parkingu fabrikisht
>> Hargjimet te vogla.
>>Navigacion,Dvd,Bluetoth
>>6 Shpejtsi + rikverci
>>4 goma te reja te sapo vendosura si dhe 4 goma te reja dimri rezerv vetem dy muaj te perdorura
>>Servisin e kryer edhe per 6000 km e ardhshme
>> 186000 km te kaluara
I ardhur nga Gjermania ne fund te Janarit 2016 dhe i doganuar dhe regjistruar per her te pare ne Kosove

I garazhuar

Nuk eshte hipotek

Viber +37744300008

Ndrrim nuk baj

SHPALLJET TJERA