TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.04.2016, Në orën: 04:58 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2069 herë

Titulli : VW Golf 4, 1.9 TDI

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2003

Përshkrimi

viti -2003 , 1.9 tdi(di) 96 kw-131ps, posedon 6 qelsa (2 qelsa normal orginal me telekomand , 2 qelsa per bllokad nen vollan fabrikisht ,1 qels si rezer nese humbin 2 qelsat kryesor me to mund te vozitet deri 70 km), vetura eshte ardh nga jasht ktu e kem doganu dhe regjistru regjistrim ka deri ne gusht , vetura nuk eshte peng ne asnje bank mundeni me vertetu ku te doni eshte ne emer tim personal . Vetura ka tavanin e zi ekstra nga golfat tjer ,ne pergjithsi vetura eshte krejt full ekstra dhe ngjedje te rregullt mundeni me vertetu . Vetura vozitet shum pak vetem ne vikend dhe eshte gjithmon e garazhuar.
Gomat e dimrit thuajse te reja SAVA .

SHPALLJET TJERA