TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.04.2016, Në orën: 05:06 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 984 herë

Titulli : Opel Astra H 1.8i benzin -2005

Çmimi : 4,400 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Astra

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1800

Viti : 2005

Përshkrimi

Shes Veturen Opel Astra H 1.8i benzin Caravan
Posedon
* Viti I prodhimit 2005
*Motor 1.8 i Ecotec me shpenzime te uleta
* Radio CD original te Opelit
* Airbag edhe ne karrika
*Karika gjysem likur
* Klima AC-Automatic
* ABS
* ESP
* Timon Servo
*Bandasha original te Opelit
*goma te mira te veres
* Multi funksional timon
*Bord computer
* Regjistrim deri nme daten 22.04.2017
*Kilometra te sakta + liber servisi servisi I fundit eshte bere me date 20.04.2016
* Servisa te kryera te rregullt
*4/5 dyer
*Dritaret dhe pasqyret me rryme
*Mbyllje hapje me dirigjues nga larg
*Hallogenka origjinale
*Xhamat color nga prodhuesi
*Me nje fjale vetura eshte ne gjendje shum te mire si ne interier ashtu edhe nga pamja e jashtme.
*Per informata me te hollesishme ne numrat 045216612 dhe 049474008, apo ne viber +37745216612.

SHPALLJET TJERA