TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.04.2016, Në orën: 12:28 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1794 herë

Titulli : Shes Yamaha Xmax 125cc Viti 2011 RKS 1 Vit

Çmimi : 2,650 €

Kategoria : Motoçikleta & Skuterë

Përshkrimi : Shes Yamaha Xmax 125cc,Viti 2011,model facelift,me dogane,homologim dhe 1 vjet i regjistruar,vetem 10.000 km te kaluara,3 qelsa fabrikisht,ne gjendje shum shum te mire teknike.Motori nuk eshte voziten ne kosove i sa po ardhur nga Zvicra.

SHPALLJET TJERA