TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.04.2016, Në orën: 16:10 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2520 herë

Titulli : BMW X6 /35D/ XDrive

Çmimi : 21,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW X6

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2009

Përshkrimi

Vetura eshte ne gjendje perfekte dhe mundeni me kontrollu te servisi i autorizuar u BMW-s.
Ndrrim nuk bejmë.
Telefon: 049775776 ose Viber: 0038649 775 776

SHPALLJET TJERA