TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.04.2016, Në orën: 17:16 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3481 herë

Titulli : Mercedes Benz E 270 CDI Avangarde

Çmimi : 5,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes E 270

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 250,000

Motori (kubik) : 2700

Viti : 2003

Përshkrimi

Shitet Mercedes Benz nga Zvicrra, me targa te huaja pa dogane.
Pershkrimet komerciale:
Çmimi : 5 500€,
Modeli : Mercedes Benz E 270 CDI Avangarde,
Ngjyra : E Zeze,
Nr. i dyerve : 5,
Lloji i veturës : Limuzinë,
Marshi : Automatik,
Karburanti : Naftë,
Kilometrazha: 265 000 originale te veta,
Motori (kubik): 2.7,
Viti: 2003,
Automatik tip tronik ,
Navi CD,
Climatronik,
Senzor parkingu para dhe prapa,
Senzor shiu,
4 Xhamat elektronik,
Pasqyret elektornike,
Pasqyrja mrena me cenzor,
Karrigat me ngrohje,
Karrigat elektronike,
Tempomat,
4 goma te reja,
Dritat robot,
Xenon,
ABS, Rrota Aliazhi,
CD Player me 6 CD, Radio, USB,
Mbyllje Qendrore,
Hidraulik,
Airbags,
ESP,
Child Locks, etj.
Automjeti eshte ne gjendje shume te mire teknike, per bleresit e interesuar mund te caktojme takim dhe te shikojne edhe live Automjetin.
Presim bleres serioz
Faleminderit per info shtese:
Tel: 045 355 344,
Viber: 00377 45355 344.

SHPALLJET TJERA