TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.04.2016, Në orën: 17:20 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1008 herë

Titulli : vw tiguan 2.0 tdi viti 2008

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Tiguan

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2008

Përshkrimi

shes veturen vw tiguan 2.0 tdi 4 motion
viti prodhimit 2008
vetura eshte e ardhur nga gjermania
vetura eshte e doganuar dhe e regjistruar
vetura posedon klim airbag abs senzora shiu parkimi 3 qelsa etj

SHPALLJET TJERA