TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.04.2016, Në orën: 20:12 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 688 herë

Titulli : Peugeot 206 HDI 1.4

Çmimi : 3,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Peugeot 206

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 130,000

Motori (kubik) : 1400

Viti : 2005

Përshkrimi

Peugeot 206 HDI 1.4

VITI I PRODHIMIT: 02.02.2005

KM ORIGJINALE: 130.000

PA DOGAN - GJENDET NE ZVICER

SHUM I MIREMBAJTUR SI BRENDA ASHTU EDHE JASHT PA GERVISHTJE

EXTRA POSEDON:
**DRITA MJEGULLE
**TIMONIN LEKUR
**ALUMIN FELLGA
**KLIMA
**ABS
**AIR BAG
**XHAMA ME RRYME
**PASHQYRA ME RRYME
**MUZIK ME RADIO E CD
**QELSA ME TELEKOMAND FABRIKISHT
**KARRIGAT ME LEVIZJE ELEKTRONIKE

Per me shume shikoni fotot, ose kontaktoni ne numrat e telefonit:
Zvicer ku dhe gjendet vetura +41 76 241 27 72 edhe VIBER
Kosove +386 49 382 881 edhe VIBER

SHPALLJET TJERA