TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.04.2016, Në orën: 20:00 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 346 herë

Titulli : opel astra

Çmimi : 4,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Astra

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Sport

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 223,000

Motori (kubik) : 2.2 Dti

Viti : 2003

Ekstra : ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura

Përshkrimi

Shitet Opel Astra Sport 2.2DTI
Viti 2003
Klima
Ne gjendje Shum Te mire
Vetura gjindet ne gjermani me Daten 30.05.2016
Udhtoj per Kosov dhe veturen mun ta shikoni ne prizeren me Daten 30.05 2015
Vetura asht me regjistrim gjerman
Mun Te me kontaktoni mes viberin ne telefonin +4915731553336 per mashum Informata

SHPALLJET TJERA