TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.04.2016, Në orën: 15:38 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 727 herë

Titulli : Golf 4 TDI -01

Çmimi : 4,300 €

Cmimi në zbritje : 4200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2001

Përshkrimi

Golf 4 TDI me D dhe I te kuqe ne gjendje te rregullt viti i prodhimit 2001 nr kontaktues 049560222 , manual me 6 shpejtesi

SHPALLJET TJERA