TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 26.04.2016, Në orën: 06:06 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 245 herë

Titulli : Seat ibiza 1 vjet regjistrim

Çmimi : 2,750 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Seat Ibiza

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës :

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 218

Motori (kubik) : 1.4

Viti : 2001

Ekstra : CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime

Përshkrimi

shes veturen e tipit seat ibiza e vitit 2002 benzin 1.4 ne gjendje shum te mir , vetura ka klim, ka airbag, osht shum ekonomike nuk hargjet 5 litra ne qin ka fellne dhe ësht me 5 dyer ësht i balancuar ne menyr perfekte, per me shum nese jeni te interesuar na lajmroni ne numrin e telefonit ( 045-636-058) pres nje marrveshje te mir qe na konvenon dy paleve cmimi i diskutueshem ka dyer elektronike mbyllen dhe hapen ne menyr automatike ka regjistrim deri 15.01.2017 dmth osht ne gjendje perfekte ( te interesuarit mund te na lajmrojn ne numrin e telit : 045 - 636 - 058

SHPALLJET TJERA