TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 26.04.2016, Në orën: 03:36 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 5746 herë

Titulli : VW Golf 2 1.9 tdi -95

Çmimi : 2,750 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 2

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 150,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 1985

Përshkrimi

Vetura eshte ne gjendje prefekte posedon interier te gollf3 karrika te treshit trapa te treshit klim hidrolik tempomat lkur mrenda fellne dhe goma trejamuzik extrem tfort dvd ngjyra e pezhos 2012 ksenon big ksenon. ne emrin tim personal eshte i izoluar komplet kerri bres vetem blers serioz regjistrim deri me 10 janar 2017 ndrrim i mundshem 045658264

SHPALLJET TJERA