TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 26.04.2016, Në orën: 03:40 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1278 herë

Titulli : VW GOLF 4 1.9 TDI me RKS -01

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Verdhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2001

Përshkrimi

Golf 1,9 TDI VITI 2001 POSEDON LIBER SERVISIT GJENDJE SHUM TE MIR MOTORI SHUM I MIR DHEZ MIR HEC MIR KAROSERIJA POA ASNI GRITH SI PO SHIFET NE FOTO GOMAT ME FELNE TE REJA DHE TE BUKURA MUZIK ME DVD SHUM TE MIR MBYLLJA CENTRAL XHAMT ELEKTRONIK KLIMA FUNKSIONAL PRES BLERS SERIOZ
SKA NEVOJ AS NI CENT ME INVESTU

SHPALLJET TJERA