TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 26.04.2016, Në orën: 11:05 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1126 herë

Titulli : Mercedes Ml 320 Bluetec 2009

Çmimi : 19,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes ML 320

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 157,000

Motori (kubik) : 3200

Viti : 2009

Përshkrimi

Shitet Mercedes Ml 320 Diesel Bluetec viti 2009 në gjendje të mirë teknike.

Vetura është e importuar nga Amerika dhe është pa Doganë.

Km: 157.000.

Ju mirëpresim. 044 801 101

SHPALLJET TJERA