TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 26.04.2016, Në orën: 11:36 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 222 herë

Titulli : Golf 2 88 1;6 b

Çmimi : 900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 2

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 22,000

Motori (kubik) : 1:6

Viti : 88

Përshkrimi

Shes Golf 2 1:6 B osht shum ne gjendje te rregullt osht shum i paqt si mbrenda ashtu edhe jasht ka interjer t paqt osht i mirmbajtun mir shum ka regjistrim dej me te 09:06:2016 Ka fellne t mira si ashtu edhe guma t mira matorr t mir ska korizjon kerkun hiq me ni fjal hajde kqyre dhe binduni vet
perkthimi i menihershum Hipotek so
per me shum info ne viber +37745286091
Ndrrim i mundshum

SHPALLJET TJERA