TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 26.04.2016, Në orën: 13:36 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 260 herë

Titulli : MERCEDES CDI 220 ELEGANC

Çmimi : 12,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes 220

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2.2

Viti : 2006

Ekstra : ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Panorama

Përshkrimi

Shitet vetura Mercedes cdi eleganc - 2006
Automatik tip tronik
Navi CD
Climatronik
Senzor parkingu para dhe prapa
Senzor shiu
4 Xhamat elektronik
Pasqyret elektornike
Pasqyrja mrena me cenzor
Karrigat me nxehmje
Karrigat elektronike
Tempomat
4 goma te dimrit me fellne 225 45 R17
Dritat robot
Shiber
Xenon
Bixenon
Full extra
Kerri osht ne gjendje shum tmir
Per me shum info 044108626
Ose ne viber +37744108626

SHPALLJET TJERA