TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 26.04.2016, Në orën: 13:59 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 88 herë

Titulli : Ford Fiesta 1.4 TDCi Full Sport me çip edhe muzike ekstra

Çmimi : 2,200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Ford Fiesta

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës :

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 245,000

Motori (kubik) : 1400

Viti : 2003

Përshkrimi

Fordi eshte me tabela te gjermanise , eshte shume i pastert si mrena ashtu edhe jasht edhe ne gjendje shume shume te mire teknike
Amortizerat i ka sport
Muzike ka me boksa edhe perforcues
Tel: 045 642 412 dhe viber: 00 377 45 642 412

SHPALLJET TJERA