TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 26.04.2016, Në orën: 15:43 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 212 herë

Titulli : Peugeot 308

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Peugeot 308

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 19,989

Motori (kubik) : 1.6

Viti : 2008

Ekstra : ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Sensor Parkingu

Përshkrimi

Shes peugeotin e sa porexhistruar ne rks motorri 1.6 me shepenzime shum t vogla ne gjedje shum t ruajtne si mbrenda dhe jasht e ardhur nga zviqrra me servis t kryer bojm ne drrim me (Smart) per me shum info kontaktoni

SHPALLJET TJERA