TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 26.04.2016, Në orën: 15:56 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1352 herë

Titulli : AUDI A3 2.0 TDI Sportback AUTOMATIK

Çmimi : 9,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A3

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 130,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2006

Përshkrimi

AUDI A3 2.0 TDI AUTOMATIK ne gjendje shume te mire teknike dhe optike
- Klimatronik
- Navigacion
- Bordcomputer
- Shpejtesi ne timon
- Xhama me rryme (4\4)
- Air bag
- Fellne alumini dhe goma te mira
- 2 qelsa
- CD changer
- Rrypin dhemzor te ndrruar para 5000km
- RKS deri me 10.02.2017
etj.....etj.....

SHPALLJET TJERA