TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 26.04.2016, Në orën: 20:55 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 653 herë

Titulli : VW Golf 4

Çmimi : 1,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 203,122

Motori (kubik) : 1.6

Viti : 2001

Përshkrimi

Shes veturen golf 4benzin 1,6ne gjendje te mire teknike i ardhun nga Zvicrra dhe ka targa te Shqiperise ne emer tim pas problem. Pres te interesuar serioz ku mund te me kontaktoni ne viber +38649202736

SHPALLJET TJERA