TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.04.2016, Në orën: 05:03 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 645 herë

Titulli : VW Golf 6,2.0 TDI me dogane+Regjistrim 1 vit -09

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 6

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2009

Përshkrimi

Shitet vetura Golf 6 ngjyrë e kuqe metalike, 2.0 110 ps e posa ardhur nga Gjermanija.. Vetura posedon:

-196.000 KM me libër servisi dhe të garantuara, mund të verifikohen;
- Servisi i madh (rrypin dhëmbëzor dhe me vaj e filtera i kryer me 189.000 km);
- Viti i Prodhimit 05/2009;
- Klimë;
- ABS;
- Airbags;
- ESP;
- Ulëset me nxemje;
- 4 xhamat me rrymë;
- Hallogenka;
- Tempomat;
- Senzora para dhe mbrapa;
- Bord-computer;
- Fellne me goma të verës Continental dhe bandasha me goma të dimrit Michelin;
- kukën mrapa, mund ti vendoset sipas dëshirës


044/196-287 ( edhe Viber) dhe 049/196-287

SHPALLJET TJERA