TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.04.2016, Në orën: 05:04 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1200 herë

Titulli : Shes Bmw 118 2.0D 1vit Rks

Çmimi : 8,300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 118

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 1800

Viti : 2005

Përshkrimi

Shes bmw 2.0D Navigacion karrika me nxemje gjys lekur komanda ne timon tempomat fshisat e gjamav automatik cenzor para mbrapa dritat xenon dhe me larje shiber chaner me 6 cd aux pasqyret elektonike dhe i. Palon 4gomat e reja dimri 1vit plot rks e ardhur nga Zvicrra 4gomat e reja 1vit plot Rks full paisje

SHPALLJET TJERA