TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.04.2016, Në orën: 05:07 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 686 herë

Titulli : VW GOLF 6, TDI (I) e kuqe 2011 Pa Dogan

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 6

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 150,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 2011

Përshkrimi

Shes Golf 6, 1.6 Diesel me (I) e kuqe viti i prodhimit Dhjetor 2011 modeli i prodhimit 2012 i sapoardhur nga gjermanija pa dogan:

Karakteristikat:

Abs

AirBag

Esp

KliaTronic

Karrigat e para me nxemje

Pasqyret me nxemje

Dritaret dhe pasqyret elektronike

Hallogenka

Board Kompjuter

Tempomat

Senzora tparkingut para dhe mbrapa

Senzora te shiut

Dritaret Kolor

Dritat ndizen ne menyr automatike si tndizet vetura

Kaishin rebraqni eka te ndrrun

Librin e servisit me te gjitha serviset e kryera prej qe esht prodhu

Dy qelca

4 goma treja me fellne shum te rujtne

Kilometrat 160mi te garantuara me liber te servisit

Vetura esht ne gjendje perfekte si mbrenda poashtu edhe jasht pa asnje gervishje serviset ika te kryera te gjitha ne gjermani nuk ka nevoj per asnje investim perpos doganes.

per mashum informata ne telefon ose me viber, vetem blersit serioz.

Telefon: 044648052
Viber : 044648052

SHPALLJET TJERA