TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.04.2016, Në orën: 05:08 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1912 herë

Titulli : Mercedes E- 270 cdi - mundsi ndrrimi

Çmimi : 8,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes E 270

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 2700

Viti : 2003

Përshkrimi

shes mercedes E-270 cdi avantgarde viti 2003..automatik tiptronik..abs esp ...ulset prej lekure...te gjitha serviset e kryera vaj filtera etj...goma te reja ...qmimi 8000 eur. Bej ndrrim me ndonje audi a3-a4 ,,golf 4--5 ,,mercedes c220 .. Veturat te jen Ne gjendje te mir optike si dhe teknike

SHPALLJET TJERA