TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.04.2016, Në orën: 05:20 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2292 herë

Titulli : Shitet apo ndrrohet Golf 3

Çmimi : 1,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 3

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 0

Viti : 1992

Përshkrimi

Shitet apo ndrrohet me kerre me te reja Golf3 ne gjendje shume te mire si ne kariseri dhe ne motorr. Shpenzimet jane shume te vogla si lokal dhe rruge te hapura. Servisin e kryer ne me pak se 2 muaj dhe nuk ka nevoj per momentin. Motorri diesel i thjeshte. Gjithcka e ndrruar nga une dhe me nje fjale vetura eshte tip top. Gomat e dimrit si dhe te veres. Regjistrimi skadon ne muajin Qershor. Zerimin e ka mjaft te mire me MP3. Meniher behet perkthimi per te interesuarit. Sic shihet edhe ne foto vetura eshte ne gjendje mjafte te mire. Pres bleres serioz. Kontakti preferohet ne Viber.

SHPALLJET TJERA