TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.04.2016, Në orën: 08:50 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 4229 herë

Titulli : Skuter Yamasaki

Çmimi : 400 €

Kategoria : Motoçikleta & Skuterë

Përshkrimi : Shes ymasaki 150 cc ne gjendje te shkelqyer viti i prodhimit 2009 matorii osht tip top ska sen qe nuk i punon doganen e ka te paguar dhe osht shum pak i perdorur me ni fjal osht tip top ska nevoj per asnje investm prej blers serioz numri kontaktuees 049332569

SHPALLJET TJERA