TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.04.2016, Në orën: 09:00 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 196 herë

Titulli : Shes ymasakin

Çmimi : 400 €

Kategoria : Motoçikleta & Skuterë

Përshkrimi : Shes ymasakin ne gjendje te shkelqyer me dukumentacion dhe me dogan te paguar matorii ska nevoj per asnje investim pres blers serioz 049332569 numeri kontaktues

SHPALLJET TJERA