TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.04.2016, Në orën: 10:29 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1100 herë

Titulli : New opel meriva 2011 1.7 cdti

Çmimi : 6,200 €

Cmimi në zbritje : 5999 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Meriva

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 183,000

Motori (kubik) : 1700

Viti : 2011

Përshkrimi

Shitet dhe nderrohet
Model i ri opel meriva
Motor japan 1.7
Shpejtsi 6+R
Viti 12.2010
Sapo ardhur nga zvicrra
Me liber servisit
Km me garancion
Info tel 044 207 526
Viber 049 207 526

SHPALLJET TJERA