TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.04.2016, Në orën: 10:40 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 419 herë

Titulli : Shitet banesa 76.8 m2 ne Lagje te Spitalit

Çmimi : 55,000 €

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : 768m2

Dhoma Gjumi : 2

Banjo: 1

Mobilimi : Pa mobilim

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor

Përshkrimi : Shitet banesa 76.8 m2 ne Lagje te Spitalit
Kati i 5.
Ka 1 sallon me kuzhin , dy dhoma te fjetjes dhe 1 banjo.
Gjithashtu ka dhe garazh private.
Numri kontaktues 049 572 022

SHPALLJET TJERA