TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.04.2016, Në orën: 15:48 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 875 herë

Titulli : Peugeot 308 1.6 HDI Dizel 2008

Çmimi : 6,950 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Peugeot 308

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 160,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 2008

Përshkrimi

Peugeot 308 Dizel
1.6 HDI
Viti i prodhimit:2008
Ne gjendje perfekte
I servisuar rregullisht ne servise te autorizuara
i rexhistruar

VETURA POSEDON
Klimatronik
ABS
ESP
Airbag ne tere veturem
Bordkompjuter
Komanda te bordkomjuterit
Komanda te radios ne vollan
Sistem zerimi shume te mire
Xhamat elektronik
Pasqyret elektronike
4 gomat e reja dhe fellne
2 QELSA

Vetura eshte ne gjendje ekstra te mire
I rujtun ne enterier poashtu ne pamjen e jashtme
Nuk i nevojitet asnje investim
Punon shume mire pa asnje defekt te mundshen
Vozitje shume te mire dhe te rehatshme
Harxhime shume te vogla
Veture familjare dhe shume e sigurte

boje nderrim edhe me pikap WV Caddy 2005 e te nat cmimi me nderrim 7800 euro

KONTAK 044 477 334

SHPALLJET TJERA