TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.04.2016, Në orën: 15:51 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 947 herë

Titulli : VW Golf 6 1.6 TDI VITI 2012

Çmimi : 10,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 6

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 120,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 2012

Përshkrimi

Golf 6 1.6 TDI VITI 2012 I doganuar dhe i saporexhistruar .

SHPALLJET TJERA