TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.04.2016, Në orën: 15:53 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1182 herë

Titulli : Golf plus 1.9 TDI DSG VITI 2007

Çmimi : 7,300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5 Plus

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2007

Përshkrimi

GOLF PLUS 1.9 TDI DSG , klim , Abs , srs , cd sharger , i servisuar komplet , ne xhendje shum te mire teknike dhe optike , i doganuar dhe i saporexhistruar .

SHPALLJET TJERA