TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.04.2016, Në orën: 15:54 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1485 herë

Titulli : Mercedes CLS 320 CDI Viti 2009

Çmimi : 16,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes CLS Class

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 250,000

Motori (kubik) : 3200

Viti : 2009

Përshkrimi

Mercedes CLS 320 CDI viti 2009 klimatronik , cd sharger me 6 CD , tempomat , komanda ne timon , navigacion te madh dhe funksional , telefon , pozicione led , farat xenon , interieri lekur komplet , fellne te reja dhe goma te sapomontuara M+S fullopsione , dhe ne xhendje shum shum te mire teknike dhe optike I doganuar dhe I sapo rexhistruar.

SHPALLJET TJERA