TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.04.2016, Në orën: 15:55 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 4122 herë

Titulli : Audi A4 2.0 TDI Viti 2009

Çmimi : 13,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2009

Përshkrimi

UDI A4 2.0 TDI Viti I prodhimit 12.06. 2008 klimatronik , karrika me nxemje , xhistik komandues special, navigacion , komanda ne timon , tempomat shanzher me 6 CD , farat lled , xenon bi xenon , senzora mbrapa, i doganuar dhe I saporexhistruar,ne xhendje shum shume te mire teknike dhe optike .

SHPALLJET TJERA