TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.04.2016, Në orën: 17:36 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 822 herë

Titulli : Shitet Golf 2 tdi me klime

Çmimi : 1,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 2

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha :

Motori (kubik) : 1600

Viti : 1990

Përshkrimi

Shitet Golf 2 turbo dizel interkuler. Vetura eshte ne gjendje te mire teknike dhe optike. Posedon :
Klime
Centrall
Goma te reja te dimrit
Kuken per rimorkio
Cd Etj.....
Shpenzime shume te vogla.
Viber - +37745527990

SHPALLJET TJERA