TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.04.2016, Në orën: 18:58 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 146 herë

Titulli : opel zafira 2.0

Çmimi : 5,500 €

Kategoria : Autobusa & Furgona

Përshkrimi : Zafira ne gjendje te mir pa asnje defekt vetura ka klim esp fellga radio me cd regjestrim deri te 11muaj regjestrimin e par ks e kam ber vet arsyja e shitjes se vetures eshte sepse e kam ble nje vetur tjeter dhe pres blersa serioz viti i prodhimit ne te 12muaj te 2004

SHPALLJET TJERA