TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.04.2016, Në orën: 19:26 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 150 herë

Titulli : alfa romeo 147

Çmimi : 3,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Alfa Romeo 147

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Coupe

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1.6 benxin

Viti : 2002

Përshkrimi

Shes alfa rome eshte ne gjendje shum te mir i rujtur teper si brenda ashtu dhe jasht.
bej edhe ndrrim.
pres bleres serioz

SHPALLJET TJERA